HAKKIMIZDA

Ertan Bilgisayar, Zeytinburnu’nda küçük ölçekli bir firma olarak 2009 yılında kurulmuştur.Hızlı,güvenilir,doğru ve sorunsuz hizmeti ile günden güne mütevaziliğine deneyim eklemiş,bu deneyimlerini ve hizmetlerini artık Beylikdüzü’nede taşımıştır.

Bize 0535 416 25 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bundan sonra artık Beylikdüzü’nde bilgisayar hastanesi denilince akla gelen ilk bilgisayar teknik servisi olmayı hedefleyen firmamız,sizleri sokak sokak hizmet arama zahmetine sokmayacaktır. Peki bu kadar yerinde hızlı servisi sizlere nasıl ulaştırıyoruz? Tabiî ki Beylikdüzü’nde size servise hazır halde bekleyen araçlı elemanlarımız sayesinde.

Siz bizi arayın,bizde size gelip bilgisayarınıza yerinde servis verelim.Sadece bir telefon kadar yakınız… Servisimizle ilgili merak edilenler; Şubemiz Beylikdüzü‘ndedir. Servis ücretimiz 300TL olup, sorun giderilmediğinde teknik servis ücreti talep edilmemektedir. Kafanıza takılan tüm sorularınız ve bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin; 09:00/19:00 saatleri arasında telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız hastalandı mı endişe etmeyin biz tedavi ederiz… •.


Leave a Reply

Teknoloji hakkında biraz bilgi